ZALOŽTE SI REALITNÍ ÚČET A VYDĚLÁVEJTE

Investování do nemovitostních fondů má nespornou výhodu v tom, že investujete do nemovitostí. A na nich nikdy neproděláte. U nás vyděláváte na nájemném z českých nemovitostí.

Nemovitostní fond Realita patří mezi nejkonzervativnější retailové fondy v České republice. To znamená, že investujete s nízkým rizikem. Založte si u nás Realitní účet.

S Realitním účtem SPORO investujete od 500 Kč.

S Realitním účtem RENTA+ investujete od 50 000 Kč.

 

A kolik vyděláte?

  • Při jednorázové investici 1 000 000 Kč a aktuálním výnosu 2,62 % u nás Vaše peníze za rok vydělají 26 200 Kč. Při stejné investici na spořicím účtu s úrokem 0,1 % za rok vyděláte 1 000 Kč.
  • Při jednorázové investici 50 000 Kč a stejném výnosu či úroku Vaše peníze u nás za rok vydělají 1 310 Kč a na spořicím účtu 50 Kč.

V OBOJÍM PŘÍPADĚ U NÁS VAŠE PENÍZE VYDĚLAJÍ 26x VÍC NEŽ VE VAŠÍ BANCE.

Investovat můžete jak často, kolik a jak dlouho chcete. Doporučená doba investování jsou minimálně tři roky, ale už po půl roce můžete ze svých peněz čerpat tzv. rentu. To znamená že Vám každý čtvrt rok, půl rok nebo rok můžeme z Vašich zhodnocených peněz posílat předem dohodnutou částku. Můžete takto zhodnocovat peníze na horší časy, na důchod nebo svým dětem.

Účet nemovitostního fondu Realita v ČSOB je účet bez poplatků. Poplatky nechceme ani za to, že investujete.

Uložení peněz u nás je investicí.