TÝM BUGGYRA RACING NA RALLY DAKAR 2021 OSLAVIL PRVNÍ CELKOVÉ VÍTĚZSTVÍ

V kabině kamionu Tatra Phoenix číslo 517 v barvách TESLA letos premiérově závodil úřadující šampión v kategorii čtyřkolek Chilan Ignacio Casale. Roudnickému týmu Buggyra Racing vybojoval na Rally Dakar 2021 deváté místo se slovy „Rád bych deváté místo věnoval mému otci, se kterým jsem před dvanácti lety poprvé startoval na Dakaru právě v kamionu“.

A Buggyra slaví. Protože pro vítězství v kategorii lehkých prototypů si letos už pošesté dojel Josef Macháček, který tím dorovnal počet vítězství Karla Lopraise a významně tak podpořil první celkové vítězství týmu na Rally Dakar. Další tři posádky týmu Tatra Buggyra Racing se dostaly do elitní desítky.

Pozn. S osmatřiceti účastníky na startu byli Češi třetí nejpočetnější zemí ze 49 států, jejichž zástupci se objevili na startu. Do cíle jich dorazilo 34, což představuje 90 procent.

Zdroj: Buggyra oficiální webové stránky