U NÁS VYDĚLÁTE 493KRÁT VÍC NEŽ V BANCE

Investování do nemovitostních fondů má nespornou výhodu v tom, že investujete do nemovitostí. A na nich nikdy neproděláte. Naopak. A pokud fond nemá velké závazky vůči bankám, nevystavuje vás zbytečnému riziku. Je konzervativní. Protože všechny peníze všech podílníků jsou v těch konkrétních nemovitostech. Ty jsou pronajaté a generují výnos, na kterém vyděláváte. Zároveň se v čase zvyšuje jejich hodnota.

Investujete od 500 Kč nebo s okamžitým zhodnocením o 2 % navíc.

A kolik vyděláte?

  • Při jednorázové investici 1 000 000 Kč a aktuálním výnosu 2,82 % + 2 % navíc u nás vaše peníze za rok vydělají 53 493,81 Kč. Při stejné investici na spořicím účtu s úrokem 0,1 % za rok vyděláte 1 083,88 Kč.
  • Při jednorázové investici 50 000 Kč a stejném výnosu či úroku vaše peníze u nás za rok vydělají 2 674,69 Kč a na spořicím účtu 54,19 Kč.

V OBOJÍM PŘÍPADĚ U NÁS VAŠE PENÍZE VYDĚLAJÍ 49X VÍC NEŽ VE VAŠÍ BANCE.

PŘI ÚROKU NA SPOŘICÍM ÚČTU 0,01 % JE TO 493X VÍC NEŽ VE VAŠÍ BANCE.

Investovat můžete jak často, kolik a jak dlouho chcete. Doporučená doba investování jsou minimálně tři roky, ale už po půl roce můžete ze svých peněz čerpat tzv. rentu. To znamená že vám každý čtvrt rok, půl rok nebo rok můžeme z vašich zhodnocených peněz posílat předem dohodnutou částku. Můžete takto zhodnocovat peníze na horší časy, na důchod nebo svým dětem.

Pokud si nás chcete nejprve vyzkoušet, zainvestujte menší částku. Na vašem internetovém účtu pak budete sledovat, co se s vaší investicí děje. A sami se rozhodnete, chcete-li investovat víc.

Účet nemovitostního fondu Realita v ČSOB je účet bez poplatků. Poplatky nechceme ani za to, že investujete.

Uložení peněz u nás je investicí.

Detaily k investování najdete na stránkách TESLA RENTA