Realitní účet
jako ochrana před inflací

S bonusovou sazbou a zhodnocením až 5 % ročně.

Pro všechny, kdo řeší nízké úroky na spořicích účtech či kdo si pravidelně šetří, ale nechce žádná omezení, je tu Realitní účet. Založíte si ho online nebo s naší pomocí po telefonu.

Jak Realitní účet funguje?

Ve smlouvě uvedete číslo Vašeho běžného účtu a tím dojde k jeho propojení s Realitním účtem. Znamená to, že si kdykoliv ze svého běžného účtu můžete online na Realitní účet posílat své peníze či naopak. Stejně, jako používáte spořicí účet či termínovaný vklad. S jedním rozdílem. Svoje peníze zhodnotíte lépe.

Vyzkoušejte si to

K ničemu se nezavazujete. Zainvestujte 50 000 Kč a víc. My Vám po roce přidáme ještě 1 % navíc . Přes Tesla online máte neustálý přístup k účtu a ke svým penězům.

Jak Realitní účet zhodnotí Vaše peníze?

Realitní účet zhodnocuje vložené peníze díky nemovitostnímu portfoliu. Investujete do nemovitostí otevřeného podílového fondu Realita a vyděláváte na nájemném.

Na Realitním účtu neplatíte žádné vstupní poplatky či poplatky za příchozí či odchozí platby, ani žádné poplatky za vedení účtu.  Požadované peníze Vám převedeme zpět na Váš běžný účet do 30 pracovních dnů.

Je to konzervativní a hmatatelná investice, která dlouhodobě chrání před inflací a zároveň vykazuje velmi stabilní výnosy.