LÉČEBNÉ LÁZNĚ BOHDANEČ PO VÍCE, JAK MĚSÍCI PŘIVÍTAJÍ PRVNÍ KLIENTY

Léčebné lázně Bohdaneč patří do portfolia nemovitostí fondu Realita, který spravuje TESLA investiční společnost. Jsou jeho nejvýznamnější investicí. Po více než měsíci opět v pondělí, 11. května, lázně zahájily svůj provoz. Přivítají první klienty na komplexní a příspěvkovou lázeňskou léčebně rehabilitační péči a také na časnou lázeňskou rehabilitaci přímými překlady po operacích z nemocnic.

Brány pro samoplátce otevřou 1. července. Pro tyto klienty lázně připravují nové produkty ve formě relaxačních a léčebných pobytů, které již brzy představí na svém webu.

Začátkem dubna byly lázně kvůli vládním opatřením nucené přerušit provoz a věnovaly se modernizaci stávajících lázeňských domů a úpravě své obchodní strategie. Do nové éry vstupují jako lázeňské rehabilitační a rekondiční zařízení s vysokou ochranou zdraví klientů proti aktuálním epidemiologickým a jiným hrozbám a podporou osvojování životních návyků a prevence.

V celém areálu lázní bude nutné dodržovat nastavená opatření, jejichž cílem je ochránit jak ubytované klienty, tak i zaměstnance lázní. Pravidla jsou zveřejněná na webu Léčebných lázní Bohdaneč.