Co se nám podařilo a co nás letos čeká, shrnuje Martin Folprecht, předseda představenstva TESLA Investiční společnosti.

TESLA Investiční společnost se jako jedna z prvních finančních institucí rozhodla prosazovat strategii nulových vstupních poplatků. Jsme rádi, že nás v tomto směru začaly následovat velké banky a že se okruh institucí, které ruší vstupní poplatky, postupně rozšiřuje. Nulové vstupní poplatky vnímáme jako klíčové pro dlouhodobý vztah s našimi klienty, protože je pro nás neakceptovatelné, aby klienti platili předem za to, že někomu svěřují své finanční prostředky, a to ještě z každé vložené částky.

 

Investovali jsme mnoho času a úsilí do digitalizace, a díky tomu si dnes naši klienti mohou jako jediní sjednat veškeré produkty plně on-line a zcela sami. Zároveň jsme vytvořili nový a přehlednější design aplikace pro správu klientského účtu. Nyní je možné si v klientské aplikaci jednoduše posílat peníze na Realitní účet i prostřednictvím QR kódů. 

Stále pracujeme na zlepšení komunikace s Vámi, našimi klienty, a to tak, abyste měli co nejvíce informací o společnosti TESLA a nemovitostním fondu Realita.

 

Podařilo se nám uplatnit inflační doložky u našich nájemců, což bude mít pozitivní dopad, a díky tomu očekáváme výkonnost v letošním roce na úrovni 5-6 % p.a. Pokud se nám podaří dokončit nákup dnes již rozjednaných projektů, bude očekávaný výnos ještě vyšší.