CO JE TO KONZERVATIVNÍ INVESTOVÁNÍ?

Konzervativní znamená s nízkou mírou rizika. Takové finanční produkty vám nepřinesou zhodnocení v řádech desítek procent ročně. Vysoký výnos totiž znamená vysoké riziko. A takovou strategii my nemáme. Speciální nemovitostní fond Realita je konzervativní. Historické roční zhodnocení fondu je 3-4 % (pro srovnání na spořicích účtech v současné době dostanete úrok 0,5–1 %). Každý, kdo do fondu zainvestuje ví, že i v případě ekonomických turbulencí to jeho investice ustojí. Protože jsou v českých nemovitostech. A ceny nemovitostí v čase neustále rostou. Fond Realita si zakládá na dvou konkurenčních výhodách:

  • Zadlužení fondu

Každý fond si na nákup nemovitostí více či méně půjčuje peníze od bank. Čím méně si fond půjčuje, tím bezpečnější je do fondu investovat. Podílníci fondu mají tedy většinu svého majetku v českých nemovitostech.

V nemovitostním fondu Realita spravujeme majetek podílníků za více jak 2 miliardy korun. Od bank máme půjčeno pouze 5 % z celkového majetku. Podílníci fondu mají tedy všechen svůj majetek v českých nemovitostech. Daníme vše v České republice.

  • Míra likvidity

Každý nemovitostní fond musí mít minimálně 20 % z celkového majetku v likvidních, tedy peněžních prostředcích, aby mohl v případě potřeby vyplácet investorům větší množství peněz najednou. To je dané zákonem. Fond Realita drží v peněžních prostředcích více, než je výše stanovená zákonem.

Chcete investovat? Máte pětistovku nebo víc? Při minimální investici ve výši 50 000,- Kč vám k budoucímu výnosu fondu Realita přidáme ještě jednorázový TESLA RENTA BONUS ve výši 1 %.

Fond Realita je nejvýnosnějším* a nejkonzervativnějším* retailovým nemovitostním fondem v České republice.

PODÍVEJTE SE SAMI   CHCI INVESTOVAT PĚTISTOVKU   CHCI TESLA RENTA BONUS 

 

*Bližší informace, statut a sdělení klíčových informací fondu Realita naleznete na www.teslainvest.cz. Použitou metodiku při srovnání nemovitostních fondů naleznete na www.porovnavacinvestic.cz.