Soutěžíte s námi o stříbrné investiční šperky z české dílny nadšenců, kteří vyrábí historické předměty pro fanoušky fantasy i pro světové filmaře.

Mezi jejich klienty patří Netflix nebo Disney. Zakladatelé české společnosti Drakkaria, Milan Soukup a Miroslav Dobrý, začínali budovat firmu jako studenti v dětském pokojíčku. Díky odvaze, nápadům a nesmírné píli dnes sami navrhují a vyrábí sedlářské a kované výrobky či šperky například pro seriál Zaklínač nebo Vikingové z produkce Netflixu či pro počítačovou hru Kingdom Come z produkce Warhorse Studios.

Jejich fanoušky zajímá pohanská kultura, historie, fantasy filmy či seriály. A obdivují jejich meče, historické náramky nebo třeba šperky s jantarem či vltavínem.

„S Miroslavem Dobrým z Drakkarie jsem se poprvé setkal na Žižkově, kde jsme oba poslouchali, jak hraje harmonikář na schodech před kostelem. Dali jsme se spolu do hovoru a zjistili, že máme spoustu společných témat, o kterých si chceme povídat. Dnes jsme dobří kamarádi, kteří se vzájemně ve svých aktivitách podporují. Oba rozvíjíme a budujeme české společnosti a jsme oba velcí srdcaři. Hledali jsme způsob, jak naše aktivity vzájemně propojit a umocnit tak sílu dvou významných českých značek“ říká Martin Folprecht, člen představenstva investiční společnosti TESLA.

Všechny historické výrobky firmy Drakkaria jsou stálým uchovatelem hodnot. Stejně jako české nemovitosti, do kterých investují naši podílníci. Z tohoto spojení tak vzešel nápad na vzájemnou spolupráci a podporu.

Drakkaria pro naše klienty ručně vyrobila stříbrné investiční šperky v limitované edici. Podívejte se na video.

Soutěže o stříbrné investiční šperky probíhají na našem facebooku TESLA.

Dáme Vám je i za doporučení nového klienta.

„Těšíme se na další společné výzvy. Protože když Vám dává spolupráce smysl, je to nejvíc,“ doplňuje Miroslav Dobrý, jeden ze zakladatelů společnosti Drakkaria.

Co o Drakkarii napsala média:

https://forbes.cz/cesi-vyzbrojili-serialoveho-zaklinace-i-vikingy-a-v-krizi-jeste-dupli-na-plyn/

https://vikend.ihned.cz/c1-66779280-naramek-pro-vikinga-ragnara-firma-drakkaria-dodava-vyrobky-fanouskum-fantasy-i-svetovym-filmarum