5 DŮVODŮ, PROČ KONZERVATIVNĚ INVESTOVAT DO SPECIÁLNÍHO NEMOVITOSTNÍHO FONDU REALITA

5 DŮVODŮ, PROČ KONZERVATIVNĚ INVESTOVAT DO SPECIÁLNÍHO NEMOVITOSTNÍHO FONDU REALITA

 

  • Je to jednodušší a levnější způsob investování do nemovitostí. Nepotřebujete peníze na nákup nemovitosti, nenesete žádná rizika spojená s jejím provozem a pronajímáním. Fond nemovitosti nakupuje a pronajímá za vás.

 

  • Otevřené speciální nemovitostní fondy jsou méně rizikové na ekonomické výkyvy. Podle informací Asociace pro kapitálový trh České republiky majetek v nemovitostních fondech vzrostl v prvním čtvrtletí 2020 i přes ekonomické turbulence o 3,71 procent, respektive o 1,5 miliardy Kč.

 

  • Peníze všech podílníků nemovitostního fondu Realita jsou uložené ve skutečných českých nemovitostech. Veškerý majetek fondu zůstává v České republice. Fond je pod regulací České národní banky.

 

  • Podle statistik necháváme 43 % úspor ležet v bankách, kde jsou zhodnocované pouze minimálně. Vaše peníze na účtech speciálního nemovitostního fondu Realita v ČSOB jsou ošetřené zákonem stejně, jako peníze ve vaší bance. S jedním rozdílem. Historické zhodnocení peněz ve fondu Realita je 3–4 % ročně. A to je víc než na vašem účtu.

 

  • Při uzavření smlouvy si sami dopředu řeknete, jak budete peníze v čase potřebovat. Fond vám je může vyplácet jednou ročně nebo každý čtvrt rok. Je to na vás. A když budete potřebovat peníze mimo plán, stačí dát vědět a my vám je do 30 pracovních dní vyplatíme. Doporučená doba investování je tři roky.

 

K minimální investici ve výši 50 000,- Kč vám k budoucímu výnosu fondu Realita přidáme ještě jednorázový LETNÍ BONUS ve výši 1 %. Akce platí do 31. 8. 2020.

 

Nebo si nás vyzkoušejte a zainvestujte pětistovku. Ve svém majetkovém účtu na internetu pak budete sledovat, co se s vaší investicí děje. A sami se rozhodnete, chcete-li investovat víc.

 

Potřebujete ještě více informací?

  • Zeptejte se nás na cokoliv. Telefonicky, přes formulář na webu, přes facebook či osobně. Rádi vás uslyšíme či uvidíme.
  • Nebo se u nás zaregistrujte a my vám pošleme zdarma e-book, ve kterém vám vše podrobně vysvětlujeme.

 

Správcem fondu Realita je česká investiční společnost TESLA. Shromažďuje peníze od investorů a nakupuje za ně do fondu Realita vhodné nemovitosti. TESLA IS fond spravuje, nevlastní. Fond nemá právní subjektivitu a je pod regulací České národní banky. Do fondu Realita za 11 let investuje na 13 000 podílníků. Peníze všech podílníků jsou uložené převážně ve skutečných českých nemovitostech.

 

CHCI LETNÍ BONUS     CHCI INVESTOVAT PĚTISTOVKU     CHCI VÍCE INFORMACÍ